4006 Bilim Fuarı Tişört

4006 bilim fuarı tişörtleriniz okulunuzun branşına göre profesyonel grafikerlerimiz tarafından tasarlanır ve uzman üretim ekibimiz tarafından kaliteli tişörtlere basılır.

FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ. (Özel Fiyat İçin İletişime Geçiniz)
BİLİM FUARI İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ ÜRÜN MATERYALLERİ GÖRSELLERİ İÇİN WHATSAPP’DAN TALEPTE BULUNUNUZ. 0532 476 41 47 Whatsapp Hattımızdan Siparişleri Almaktayız.
**** İlgili Kurum Tarafından aldığımız uyarı nedeni ile web sayfamızdaki materyallerde 4006 logosu internet ortamından kaldırılmıştır. 

Tişörtler 1. Sınıf Sübrem Kumaştan üretilmiştir. İnce değildir iç göstermez. Diğer Bilim Fuarı Ürünleri İçin Tıklayınız.

Soru: Hangi İllere Gönderim Yapıyorsunuz
Cevap: Türkiyenin Her Yerine Anlaşmalı Kargolarımız İle Karşı Ödemeli Olarak Gönderim Yapıyoruz.
Soru: Size Nasıl Güvenebiliriz.
Cevap: Protep Medya Group Gelir İdaresi Başkanlığı Denetiminde Olup Promotion Reklam ve Elektronik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti Kuruluşudur. 2017 yılında 112 okulun bilim fuarı projelerini yürütmüştür. Refaranslarımızdan bazıları…
Soru: Siparişimiz Kaç Günde Teslim Edilir.
Cevap: Siparişiniz grafik onayından sonra 5 ila 7 iş günü aralığında kargo yapılır.
Soru: Özel tasarım yapıyormusunuz ve tasarım ücreti alıyormusunuz. 
Cevap: Her okul için branşlarına özel tasarım yapmaktayız ve tasarım için ücret almıyoruz.
Soru: Nasıl Sipariş Verebiliriz.
Cevap: Whatsapp: 0532 476 41 47  veya Email: info@protep.com.tr mail adresimizden okul adınızı, ad soyadınızı, telefon ve mail adresi bilgilerinizi göndererek tarafınıza gönderilecek teklif formu ile sipariş oluşturulacaktır.

*Piyasada çok ucuz fiyatlara satılan ürünler gibi atlet ya da iç çamaşırı değil,  gerçek kaliteli tişörttür.

*4006 bilim fuarı için ihtiyacınız olan diğer ürünleri sitemizden temin edebilirsiniz. 4006 bilim fuarına uygun olarak fatura kesilmektedir. 4006 bilim fuarına uygun olarak ” Tübitak ….. nolu 4006 bilim fuarı projesi” ibareli  fatura kesilmektedir. Satın alma sayfasında proje numarası ve diğer bilgilerinizi kolayca girebilirsiniz..

 

* 4006 Bilim Fuarı için gerekli olan ürünler, okula özel olarak hazırlandığı için hazırlık ve baskı süresi 4-5 gün sürebilmektedir. Lütfen sipariş verirken buna göre planlama yapınız.

Shop By Department