Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Ahşap Powerbank

Ahşap powerbank oldukça şık bir görünüme sahiptir, yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz portatif bir tasarıma sahiptir. Ayrıca yanınızda plastikten imal edilmiş bir kasa taşımayacağınız için daha sağlıklı günler geçirebileceksiniz. Ahşap powerbank fiyatları ise oldukça uygundur. Üzerine UV Baskı, Lazer baskı, Tampon baskı yapılabilen bu cihazlar ahşap oldukları için promosyona oldukça uygun ürünlerdir.

Ahşap powerbankler öncelikle görsellik açısından farklılık oluşturmakta, kişiler üzerinde daha güzel düşünceler yaratmaktadır. Çünkü ahşaplar bizleri hem fiziksel hem de psikolojik olarak düşündüğümüzden çok daha fazla etkiler.

Tüm bunların yanında ahşap powerbank ahşabın verdiği güç ile diğer powerbank’lara göre çok daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Çeşitli ağaçlardan yararlanılarak üretilen ahşap powerbank uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Ahşap dokusu sayesinde elinize aldığınızda oldukça hoş bir ürün olduğunu fark edebilirsiniz. Ahşap powerbank Kayın, Gürgen, Pavlonya ve Amerikan cevizi gibi ağaçlar kullanılarak imal edilmiştir.


Ürünlerin içerisinde bulunan kapasiteler orjinal pil kapasiteleridir ve sizi hayal kırıklığına uğratmadan telefonunuzu uzun süre şarj edebilecek kapasitelere sahiptirler. Dünya standartlarında piller kullanılarak imal edilen ahşap powerbank’lar’ın toptan satışını PROTEP Promosyon yapmaktadır. Ürünlerin üzerine UV ve Lazer Baskı yapılarak istenilen logo üzerine işlenip teslim edilebilir.

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..