Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Gaziantep Billboard Reklam

Gaziantep Billboard Reklam Medya Planlama ve Kiralamada Uygun Fiyatlar için PROTEP GROUP Açık Hava Reklamcılığının Lider Ajansı konumundadır

Açık Hava Reklamına mı İhtiyacınız Var? Eğer Öyle İse Doğru Adrestesiniz 0342 323 22 53 Billboard, Megaligt, Clp Raket-Durak-Tramvay, Direk Reklam.

Billboard tek taraflı reklam mecrası olup, minimum haftalık bazda kiralanabilmektedir. Şehir genelinde 225 noktada ve organize sanayi bölgesinde 100 adet bulunan mecra, duyuru, etkinlik ve imaj reklamları için firmaların vazgeçilmezidir…

Bununla beraber firmamız yurt genelindeki mecralar için satın alma ve kiralama, hizmeti vermektedir.

GAZİANTEP İLİ İÇERİSİNDE BİLLBOARD REKLAMI İÇİN MİNİMUM 20 ADET SİPARİŞ ALINMAKTADIR.
Fiyat Teklifi İçin; Billboard Asılacağı Mevkii (Adres),  Reklam İçin Belirlediğiniz Tarih Aralığı ve Reklamın Kaç Gün Yayınlanacağı Bilgilerine Yer Vererek info@protep.com.tr veya  Tel: 0342 323 22 53 Nolu Telefondan Fiyat Alabilirsiniz.

Billboard Reklamları:
Açıkhava’daki reklam panolarının birçoğuna günlük kullanımda billboard denilmektedir. Ancak genel olarak “reklam panosu” şeklinde algılanan billboard açık hava reklam araçlarından sadece bir tanesidir. Açıkhava reklam araçları için kullanılan genel bir ifade olarak bilinse de teknik olarak billboard başlı başına en yaygın reklam aracıdır. Billboard; şehir merkezlerinde yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu yerlere monte edilen trafiği ve görüş alanını engellemeyecek şekilde- 346 cm en, 196 cm boy olmak üzere dikdörtgen şeklinde net kullanım alanları olan en yaygın açık hava reklam araçlarıdır. Yaygın olması bakımından belli bir standartı yakalamış olan şehir içi billboardları belirtilen net kullanım alana yapıştırılan afişlerle büyük ve estetik bir görsel alan ile en etkili reklam yöntemi olarak kabul edilmektedir. Şehirlerarası yollar üzerinde bulunan yol levhaları standart bakımından değişik ölçüler taşıyabilirler ancak billboardların çerçeveleri, renkleri, yerden yükseklikleri farklı olsa dahi afiş kullanım alanları standarttır.

Biboard Reklamlarının Süresi Ne Kadardır?

Bilboardların  kiralanmasına esas ücret  haftalıktır.  Biboardlar cumartesiden cumartesiye değişir.  Ajans tarafından  hazırlanan 350×200 cm ebadındaki görsel cumartesi bilboarda asılır, müşterinin istediği hafta kadar  bilboard’da kalır.

Biboard Ücretlendirmesi Nasıl Yapılmaktadır?

Bilboard ücretlendirmesi üç ana etmene göre şekillenmektedir. Bunlar;
1-Bilboard’ın haftalık kira ücreti
2- Görselin bilboard’a yapıştırma ücreti
3- Görselin tasarım ve baskı ücreti

Bir firma eğer bir yada birden fazla bilboard’ı 2 yada daha fazla hafta kiralamışsa 2., 3., 4., …. haftalar için yapıştırma, tasarım ve baskı ücreti olmayacaktır. Birden fazla hafta kiralamalarında 2. Haftadan itibaren sadece kiralama ücreti firmaya maliyet olarak olarak yansıyacaktır.

Gaziantep’te Bilboard Kiralamak istiyorum? Ne Yapabilirim?

Ajansımıza ulaşarak kiralama ile ilgili süreci başlatabilirsiniz. Web sitemizin iletişim bölümünde ki ilgili formu doldurarak iletişim bilgilerinizi yazarsınız ajansımız yetkilileri sizlere anında dönüş yapacaktır.

PROTEP Medya Group’un Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Gaziantep Bilboard kiralamalarında firmanıza kiralama, yapıştırma, tasarım, baskı gibi hizmetleri profesyonel olarak  sunmaktadır. Görsel bilboard’a asıldıktan sonra görselin fotoğrafının firmanıza mail yolu ulaştırılması ile süreç sona ermektedir.

Görseller Nasıl Hazırlanmaktadır?

Reklam görselleri  grafikerlerimizce firmanızın istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır

Ücret Ne kadardır?

Ücret için web sitemizin iletişim bölümüne  kaç adet bilboard kiralamak istediğinizi  yazarak teklif istemeniz gerekmektedir.

Neden Açıkhava?

* Açıkhava reklamları oldukça güçlü ve kalıcı tanıtım araçlarıdır.

* Diğer reklam çeşitlerine göre daha düşük maliyet ile daha geniş kitlelere ulaşma imkanı sağlar.

* Hedef kitle açısından tümüyle maliyetsizdirler. İnsanlar bu reklamlara ulaşmak için bir harcama    yapmak zorunda değildirler.

* Toplumun her kesimine ulaşmak mümkündür.

* Sürekli aktif reklamlar olup, bilinç altına hitap eder.

* Büyüklük ve görsel açıdan reklam için daha uygun mecralardır.

* En önemlisi ise; reklam hedef kitlenin iradesi dışında sürekli olarak görüş alanı içerisindedir.    Zaping yapamaz, sayfayı çeviremezler.

 

Fiyat Teklifi İçin: info@protep.com.tr

veya Tel: 0342 323 2253 Tel: 0342 325 22 53

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..