Gaziantep Dijital Baskı

Gaziantep Dijital Baskı; Vinil(Branda), Folyo, Raket, Billboard, Afiş, One Way Vision, Poster  1440 Dpi – Güneşte solmayan uv & lateks baskı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Dijital Baskı Nedir? Nasıl Yapılır.?

Dijital baskı modern bir sanattır. Teknoloji ile gelişen reklamcılık sektörünün bir alt birimi  olarak ortaya çıkmıştır. Reklamcılığın, tanıtım, markalaşma aracı ve ihtiyaç sahiplerine duyurma gibi özelliklerine de sahiptir. Çeşitli markalar dijital baskı makineleri üreterek bu sektörde büyük bir pazara girmiştir. Seiko, Xaar, Spectra gibi baskı kafası tipleri vardır ve solven bazlı boyalar ile baskı malzemesinin üzerine resim, yazı, logo gibi tanıtıcı bilgiler basılmaktadır. Genel kullanım alanları Yol tabelaları, firma afişleri, firma tabelaları gibidir.

Folyo baskı, Arka yüzeyi yapışkanlı mat veya parlak kağıt üzerine solvent bazlı boya ile yapılan baskıdır. Sert bir zemine yapıştırılarak kullanılır. Zemin olarak plastik özlü polikarbon, pleksi,, dekota, alüminyum sac gibi sert malzemeler kullanılabilir.

Vinil baskı (Branda afiş): m²’si çeşitli gramajlarda olan branda üzerine yapılan dijital baskıdır. Kenarlarından açılan delikler veya yapılan sopalar aracılığı ile bağlanılarak sabitlenir.

UV Baskı

Kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Biraz daha açıklarsak dijital baskı: Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek her türlü malzeme yüzeylerine yazılma işini yapan alet , iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.

UV Baskı

Folyo Baskı

Folyo Baskı

Roll Up

Roll Up

Branda- Vinil Baskı

Branda- Vinil Baskı

Reklam Bayrağı Baskısı

Reklam Bayrağı Baskısı

Atatürk Posteri

Atatürk Posteri

Shop By Department