Gaziantep Karton Bardak

Gaziantep’de Karton (kağıt) bardak sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “özel baskılı + logolu” olarak ürettirmiş olduğu ürünler, gıda sektöründe hizmet veren cafelerde, kahve dükkanları ve büfelerde, ulaştırma sektöründe hizmet veren hava yolu, otobüs, tren, vapur vb. şirketlerde ve kalabalık ofislerde tercih edilmektedir.

Not: Üretici Değiliz Hazır Stoklu (Desenli) Bardak Satışımız Yoktur. Hammadde Satışımız Yoktur.

Sadece Promosyon Amaçlı Talepleriniz İçin İletişime Geçiniz.

Karton (Kağıt) bardaklar tek kullanımlık oldukları için oldukça pratiktirler ve zamandan kazandırırlar. Son yıllarda baskılı karton bardak kullanımları oldukça artmıştır, özellikle kahve satan kafeler karton bardakları reklam ve tanıtım amaçlı kullanmaktadırlar. Sokaklarda, caddelerde ellerinde karton bardaklarla kahve, çay vb. içecekleri tüketen kişiler sıklıkla karşımıza çıkıyor ve karton bardakların üzerinde yer alan marka logoları kolayca dikkatimizi çekiyor. Logo baskılı karton bardaklar hedef kitleyi arttırarak marka bilinirliliğine yadsınamaz bir katkı sağlıyorlar.

Karton bardak baskı promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Müşterilerine üzerinde kendi logolarının basılı olduğu karton bardakları hediye eden şirketler, bir yandan müşteri memnuniyetini arttırırken bir yandan da marka bilinirliklerini arttırırlar.

Online matbaa hizmeti veren PROTEP karton bardak üreticileri arasındadır. PROTEP üzerinden en uygun baskılı karton bardak fiyatları için online olarak teklif isteyebilir, teklif ardından tasarım dosyanızı yükleyerek online olarak sipariş verebilirsiniz. PROTEP‘de siparişlerinizi vade farksız 6 taksit fırsatı ile verebilir, ücretsiz kargo ile kapınızda teslim alabilirsiniz.

Karton (Kağıt) Bardak Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Sipariş vereceğiniz karton bardak özelliklerini (ebat, adet vb.) doğru yazarak teklif istediğinizden emin olun.
  • Karton (kağıt) bardak tasarımında kullanacağınız logo vb. görsellerin yüksek çözünürlükte olmasına dikkat edin.
  • Tasarımınızı siteye yüklerken psd, ai ya da pdf formatında yükleyiniz.

Shop By Department