Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Gaziantep Katalog Tasarım

Katalog Tasarımı;

Görüntüsüyle ağırlanır, fikriyle uğurlanır düşüncesiyle katalog tasarımı önem arz eder. Ürün ve hizmet detayları hakkında bilgi verir, firmanızın prestijine katkı sağlar.

Katalog, tanıtım araçlarının başında gelir, toplantı sonrası müşterinize bırakarak ürün ve hizmetin hatırlanmasını pekiştirebilirsiniz.

Amacına uygun katalog tasarımının temeli kurgudur. Grafik tasarımcı tarafında ürün ve hizmete özel hazırlanır, taslak aşamasındaki fikirler, alternatiflerle takip eder, yaratıcı özel çalışmalar şeklinde alternatifler de çıkar, hepsi birbirinden başarılı ve konuya özel tasarımlar ile sonuçlanmalıdır.

Katalog boyutu bütçeniz ile alakalıdır. Kullanım alanları göre boyutlar tercih edilmeli, küçük ve büyük ebatlı boyutların yanı sıra özel boyutlarda mevcuttur. Uzun soluklu bir proje için ideal; özel boyutlarda ve adedi çok olması maliyet anlamında avantajlıdır. Kısa vadede aksini düşünebilirsiniz.

katalog1

Gaziantep’in katalog tasarım merkezi olan şirketimiz bu noktada devreye giriyor ve tüm sektörlere hizmet veren markalar için özel çözümler üretiyoruz. Marka kimliğinizi doğru yansıtacak tasarımlar hazırlanıyor, bilgilerin toplanma sürecinde size destek oluyor.

Katalogda Neler Yaparız?

Katalog tasarım merkezi, yılların verdiği tecrübe ile alanında hizmet veriyor. Tüm sektörlerin beklentilerini önceden keşfediyor ve ilk aşamadan son adıma kadar markanın yanında oluyor.

Neden Biz?

  • Tüm sektörlere hizmet veren markaların kategorisine uygun tasarımlar hazırlıyoruz.
  • Katalog baskı yöntemlerin hepsini beğeninize sunuyor ve sizin için en ideal olanını seçmenize yardımcı oluyoruz.
  • Hizmet alanının gerektirdiği kriterleri hem içerik hem de tasarım olarak araştırıyor, çalışmalarımızı daha sonra gerçekleştiriyoruz.
  • Göz alıcı ve özgün tasarımlar üretiriz.
  • Sizinle irtibat halinde olarak sadece istediklerinize bağlı kalmaz, size yeni bir ufuk açarız.

Unutmayın! Hazırladığınız kataloğun amacına ulaşabilmesi için doğru bir kurgulama gerekir. Bu sebeple ilk sayfasından son sayfasına kadar bir bütünlük oluşturmalıdır, tüketiciyi sıkmayacak bilgilerle ve renklerle hazırlanmalıdır.

katalog1 katalog2

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..