Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Gaziantep Kurumsal Kimlik Firması

Gaziantep Kurumsal kimlik tasarımı,  faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır.
Kurumunuzun kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik tasarımı,  kurum duruşunu ve başarısını temsil eder.
Ayrıca kurumunuzu güçlendirir ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar.
Müşterilerinize kalite ve güven çağrışımı yapar. Kurumsal kimlik tasarımı,  saygın firmaların olmazsa olmazlarındandır. Bir firmanın reklam yatırımlarının başarılı olması için yapılabileceklerin başında gelen çalışmalardır.

Peki Nedir Bu Kurumsal Kimlik ? Neden Kurumsal Kimlik Tasarımı Yaptırmalıyım ?

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. Şirketin kendisini temsil ederken nasıl algılanacağına yön veren aktivitelerin tamamı ise kurumsal kimlik sürecidir.Şirket ismi, alt şirket isimleri, semboller (logo), temel harf karakterleri, tercih edilecek renkler bir şirketin görsel iletişim sistemini oluşturan temel malzemelerdir.
Kurumsal Kimlik nelerden oluşur?
Kurumsal kimlik çalışması içerisinde şu taslaklar bulunmaktadır.
– Kartvizit
– Web sitesi
– Antetli (Diplomat) zarf
– Antetli kağıt
– Cepli Dosya
– Fatura / irsaliye / tediye
– Not defteri[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Kimlik oluşumu için gereksinimler nelerdir?
Markalaşma ve kurumsal kimlik olgusu için firmanın tercih ettiği renk skalası (PANTONE), kullanmak istedikleri logoları, varsa font (yazı karakteri), sloganı tarafımıza sağlanmalıdır. Ya da firmanızı bize tanıtırsınız gerisini biz yaratırız, size seçenekler sunarız ve birlikte karar veririz.
KURUMSAL KİMLİK TASARIMI Ne sağlar?
İstenilen etkide bir pazarlama iletişimi için birçok yaratıcı strateji geliştirilebilir. Tanıtıma yönelik stratejinizi belirlerken unutmamanız gereken bir diğer önemli konu da, pazarlama iletişiminin bir bütün olarak ele alınması gerektiğidir. Yani, pazarlama iletişimi için sadece tek bir mecrayı kullanmak, tüketicinin şirketi doğru tanımasını engelleyecektir. Bu aşamada ele alınacak bir kurumsal kimlik çalışması, müşteri tercihlerini direk etkileyebilme becerisini sağlayacaktır. Kurumsal kimlik çalışması, marka yaratma sürecinin ilk ve en önemli adımlarından biridir.

Gaziantep’de Faaliyet Gösteren Firmamız Kurumsal kimlik tasarımıyla başlayan markaları, internet sitesi, katalog tasarımı, kartvizit tasarımı, grafik tasarımları ile firmalarına prestij ve değer katmaktadır.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..