Gaziantep Otobüs Reklamları

PROTEP Medya Group; Gaziantep ilinde belediye ve halk otobüslerinin giydirme reklamı için belediyelerden satın alımlarını yapmakta, özel halk otobüslerinde reklam uygulama çalışmalarını ise ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine göre gerçekleştirmektedir.

Hareketli dev görünümü ile gezen reklamınız sahneye çıkmaya hazır. .. Otobüs reklamlarında bizden teklif almadan karar vermeyin…

En çok kullanılan toplu taşıma araçlarından oluşan otobüslerin reklam alanlarının tarafımızdan pazarlaması yapılmaktadır. Diğer reklam mecralarına nazaran otobüs reklamları, dış alanlarının büyüklüğüyle göz dolduran dev görünümlü birer bilboard biçimindedir. Günde binlerce yolcu taşıyan otobüsler, sürekli hareket halindedir. Tercih ettiğimiz otobüslerde modeller büyük araçlardan oluşmaktadır.

PROTEP Medya otobüs reklamlarında, Gaziantep otobüs reklam, nizip otobüs reklam, şehitkamil otobüs reklam, büyükşehir otobüs reklam, şahinbey otobüs reklam…
Türkiye’nin daha bir çok şehrinde çok geniş bir ağ sunmaktadır.

Otobüsler ring sistemiyle çalıştığı için reklamlarınızı şehrin her sokağına taşıyabilmektedir. Tüm Anadolu’da otobüs reklamlarında PROTEP Medya yerel medyanız olmaya devam ediyor. Alan Medya otobüs üzeri tam kaplama, şerit kaplama, superbackle birlikte ajanslara – firmalara farklı alternatifler sunmaktadır.

Shop By Department