Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Gaziantep Otobüs Reklamları

Gazintep’de Otobüs Giydirme ve Kiralama konusunda yetki belgesine sahip olan PROTEP GROUP size özel medya planlama ve satın alma hizmeti sunmaktadır.

Gaziantep Otobüs reklamında Şehrimizin yalnızca merkezi işlek noktalarında değil, en uzak kırsal bölgelerinde de faaliyet göstermekteyiz. Bu yoğun ve fedakar süreçte sizi ve değerli firmanızı da yanımızda görmek isteriz. Araçlarımız dış giydirme imkanlarıyla, değerli firmanızın ve de projelerinizin tanıtımı açısından birçok olanak sağlamaktadır.

Uygun fiyat, çok seçenekli reklam fırsatlarıyla, PROTEP GROUP firmanızın tanıtımı için en doğru karar olacaktır.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak ve size özel fiyat tekliflerini almak için aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz:

  • E-mail: info@protep.com.tr
  • Telefon: 0342 323 22 53

Gaziantep ilinde belediye ve halk otobüslerinin giydirme reklamı için belediyelerden satın alımlarını yapmakta, özel halk otobüslerinde reklam uygulama çalışmalarını ise ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine göre gerçekleştirmektedir.

Hareketli dev görünümü ile gezen reklamınız sahneye çıkmaya hazır. .. Otobüs reklamlarında bizden teklif almadan karar vermeyin…

En çok kullanılan toplu taşıma araçlarından oluşan otobüslerin reklam alanlarının tarafımızdan pazarlaması yapılmaktadır. Diğer reklam mecralarına nazaran otobüs reklamları, dış alanlarının büyüklüğüyle göz dolduran dev görünümlü birer bilboard biçimindedir. Günde binlerce yolcu taşıyan otobüsler, sürekli hareket halindedir. Tercih ettiğimiz otobüslerde modeller büyük araçlardan oluşmaktadır.

PROTEP Medya otobüs reklamlarında, Gaziantep otobüs reklam, nizip otobüs reklam, şehitkamil otobüs reklam, büyükşehir otobüs reklam, şahinbey otobüs reklam…
Türkiye’nin daha bir çok şehrinde çok geniş bir ağ sunmaktadır.

Otobüsler ring sistemiyle çalıştığı için reklamlarınızı şehrin her sokağına taşıyabilmektedir. Tüm Anadolu’da otobüs reklamlarında PROTEP Medya yerel medyanız olmaya devam ediyor. Alan Medya otobüs üzeri tam kaplama, şerit kaplama, superbackle birlikte ajanslara – firmalara farklı alternatifler sunmaktadır.
Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..