Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Gaziantep Tabela Firmaları

Gaziantep Tabela Firmaları Arasında Önemli Bir Yere Sahip Olan PROTEP; Işıklı tabela, ışıksız tabela, LED tabela, bina cephe aydınlatma, folyo baskı tabela, cam yazı, dijital baskı çeşitliliğine sahip tabelalar ile özellikle iş yerlerinin reklamları açısından oldukça önemli bir konumda bulunmaktadır.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]


İş yerlerinin yanı sıra hastane, okul, yurt ve kurumsal dairelerin dış ceplerinde bulunan tabelalar kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Gaziantep tabela bu konu üzerinde oldukça kaliteli işler yapmakta olup, kullandıkları malzemeler sayesinde tabelaların uzun yıllar deforme olmadan rahatlıkla kullanılmalarını sağlamaktalar.

Gaziantep merkez ve ilçelerinde tabela hazırlamakta olan tabelacılar özel tasarımlarla müşterilerin istediği şıklıkta ve kalite de tabelalar hazırlamak için çalışmaktalar. Tatlı bir rekabetin yaşanmakta olduğu sektörde tabela imalatıyapan tüm tabelacılar maddi, manevi hiçbir sıkıntı yaşatmadan müşterilerinin yüzünü güldüren işler yaparak tabelaları teslim etmekteler. Her birisi kendi alanında uzman olup, yapmış oldukları işte ilk ve tek tercih olabilmek adına kendilerini her daim yenileyerek ve geliştirerek en özel tasarımlar ortaya çıkartmaktalar. Tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek potansiyele sahip olan tabelacılar imalatlarını gerçekleştirmiş oldukları tabelaların montajlarını da kendileri yapmaktalar.

EN ÖZEL TASARIMLARA SAHİP TABELALAR

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren ve en etkili reklam ürünlerini tasarlamakta olan Gaziantep tabelacıları kendilerine kolay ulaşım sağlanabilmesi adına, teknolojiye uyum sağlayarak internet üzerinde kendilerine özel yer edinmiş durumdalar. Açık adres ve telefon numaralarının yanı sıra sunmuş oldukları hizmetleri de araştırarak ihtiyacınız olan tabela çeşidini oldukça hızlı ve uygun fiyata yaptıra bilirsiniz.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..