Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Gaziantep Tabela

Gaziantep tabela firmaları arasında seçkin bir yere sahip olduğunu düşündüğümüz PROTEP GROUP, müşterilerine en hızlı ve en kaliteli tabela çözümlerini en uygun fiyat garantisi  ile sunma prensibiyle yola çıkmıştır.

Tel: 0342 323 22 53Tel: 0342 325 22 53

Gaziantep de tabela sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulamakta ve 10 yıllık tecrübesi  ile maliyetlerini minimumda tutmayı başarmış, böylelikle koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Son model makina parkuru ve uzman kadrosu ile HIZLI—KALİTELİ—EKONOMİK çözümler üreten GAZİANTEP TABELA nın emsalsiz hizmetleriyle siz de hayalinizdeki tabelaya sahip olursunuz.

Gaziantep Tabela Reklam, Gaziantep’de tabela arayan müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için Gaziantep  Tabela ofisimizde sizleri bekliyor.

Gaziantep Tabela Reklam PROTEP Group  İletişim :

Çağrı Merkezi : Tel: +90 (342) 323 22 53
Telefon: +90 (342) 325 22 53
E-mail : info@protep.com.tr
Whatsapp: 0542 684 64 00

Kaliteli Tabelada Olması Gerekenler

 1. Görülebilirlik; Reklamın çerçevesinden ayrılabilmesi adına harf-rakam ve karakter kalitesine dikkat edilmelidir.
 2. Okunabilirlik; Reklam çalışmalarında her harf ve karakterin tek tek algılanmasından daha çok içeriğin bütünüyle algılanması önemlidir. İçerik anlaşıldığı sürece her karakter yerine oturabilir. Potansiyel müşterilere ulaşmadaki kritik nokta okunabiliriliktir. Müşterilerin reklamları görmesi ve okuması temel standartlara bağlıdır.
 3. Dikkat Çekicilik; Tabela reklam çalışmalarında yapılan reklamlar bir süre sonra göze aşina ve bulunduğu çevrenin standart bir parçası haline gelir. Bu durum dikkat çekiciliğini kaybetmesine neden olur. Belirli aralıklar ile yapılan çalışmada yapılacak ufak tefek değişiklikler ile dikkat çekicilik kazandırılabilir.
 4. Karakter; Bir reklamın diğerlerinin ayrılmasındaki en önemli nokta karakterdir. Karakteri ise renk, yazı tipi ve kullanılan malzeme belirler. Gaziantep tabela reklam çözümlerimizde bu dört temel ilkeye uyarak hizmet vermekteyiz.

Gaziantep tabela reklam çalışmalarında verilecek mesaj son derece önemli. Verilecek mesaj ile ilgili kesin bir kalıp olmasa da firmamızın uzun yıllarca edinmiş olduğu tecrübelerle en uygun uzunluğun yedi kelime olduğu görülmüştür. Reklamların bir yüzünde yedi kelime üst sınır olarak belirlenmelidir. Bu sınırın nedeni ise insan beyninin hatırlama ve algılama kapasitesidir. Reklamın büyüklüğü direkt olarak firmanın hacmi ile alakalıdır. Zaten yapılacak olan reklamın büyüklüğü firmaların iş hacminin büyümesindeki en önemli etkendir. Bir reklamın hangi büyüklükte olacağı konusunda bir karar alınmadan önce ilk olarak nasıl göründüğü bilinmelidir. Dikkat edilmesi gereken ayrım ise gözün görmesi ancak beynin algılamasıdır. Görsel alana giren her şeyin bilinçaltına ulaşması mümkün olmayabilir. Beynin görmesi ile algı gerçekleşir ve bir kez algılandığında hafıza da kalır. İnsanların dikkatini çekecek, beyinlerinde yer edecek reklam çözümleri için bize ulaşın. Size en kaliteli, en başarılı çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

 • Gaziantep Krom Kutu Harf
 • Gaziantep Paslanmaz Kutu Harf
 • Gaziantep Pleksi Kutu Harf
 • Gaziantep Alüminyum Kutu Harf
 • Gaziantep Led Tabela
 • Gaziantep Strafor Tabela
 • Gaziantep Totem Tabela
 • Gaziantep Pilon Totemler
 • Gaziantep Forex Kesimli Tabelalar
 • Gaziantep Işıklı Vinil Germe Tabela
 • Gaziantep Işıksız Vinil Germe Tabela
 • Gaziantep Outdoor Baskı
 • Gaziantep İç Mekan Teşhir Ürünleri
 • Gaziantep Mimari Yönlendirmeler
 • Gaziantep Kompozit Işıklı Tabelalar

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Free Worldwide shipping

On all orders above $50

Easy 30 days returns

30 days money back guarantee

International Warranty

Offered in the country of usage

100% Secure Checkout

PayPal / MasterCard / Visa