Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Gaziantep Tramvay Giydirme

Gaziantep’de Tramway Reklam uygulamasında yetki belgesine sahip olan PROTEP GROUP Uygun fiyat, çok seçenekli reklam fırsatlarıyla,  firmanızın tanıtımı için en doğru karar olacaktır.

Gaziantep’de en önemli ulaşım araçlarından biri olan tramvaylar şehrin en merkezi noktalarından geçip 16 saat hizmet vermektedir, gün içinde iki dakikada bir tramvay geçmekte, hat boyunca 25, 30 kadar araç hizmet vermektedir.

 

Gar, Karataş, Adliye, Üniversite, İbrahimli, İbnisina istasyonları arasında servis veren tramvayların sayısı 53 olup, 22 km hat uzunluğunda her tramvay 35 durağa uğramaktadır.

Günlük tramvay günlük yolcu sayısı ortalama 75.000 kişi olarak tespit edilmiştir.

 

Geniş reklam alanları ile Gaziantep Tramvay reklamları Gaziantep’in en etkili açık hava reklam alanlarındandır.

Üç Vagondan oluşan tramvay camdan aşağı olan reklam alanı sağ tarafı 41 m2 sol tarafı 41 m2 olup toplamda 82 m2 reklam alanına sahiptir. Reklam verene senelik olarak reklam alanı servis edilmektedir.

 

Mecra Bilgileri:

TRAMVAY REKLAMLI ŞEHRIN EN BÜYÜK HAREKETLI AÇIKHAVA REKLAM ALANLARIDIR. AÇIKHAVA DA ÖNEMLI MECRALARDAN BIRI OLAN TRAMVAY REKLAMLARI BÜYÜK REKLAM ALANLARI ILE SÜREKLI HAREKET HALINDE OLMALARI, UZUN HATLARDA SEYIR ETMELERI VE ŞEHIR ULAŞIMINDA ÖNEMLI BIR YERE SAHIP OLMALARI TRAMVAY REKLAMLARININ GENIŞ KITLELERE ULAŞMASINI SAĞLAMAKTADIR. TRAMVAY REKLAMLARI; HALKA ULAŞMANIN HEM EN HIZLI, HEM DE EN EKONOMIK AÇIKHAVA MOBIL MECRALARINDAN BIRIDIR. İLLER DE VERILEN YÖNETIM KARARLARINA GÖRE TRAMVAY REKLAMLARI ŞERIT KAPLAMA, TAM KAPLAMA YADA CAMLARA OWV UYGULAMASI ILE DE YAPILAN UYGULAMALARA IZIN VERILEBILMEKTEDIR. TRAMVAY REKLAM HIZMETI VERDIĞIMIZ ŞEHIRLER VE TÜM DETAYLAR IÇIN BIZLERI ARAYABILIRSINIZ.

Mecra Avantajları:

RAHAT ALGILANIR: DAHA BÜYÜK EBATLI ARAÇLARA NAZARAN, REKLAM MESAJLARININ YAKINDAN VE UZAKTAN KOLAYLIKLA ALGILANMASINA OLANAK SAĞLAR.
HESAPLIDIR: METRE KARE VE SÜREÇ BAKIMINDAN HESAPLANDIĞINDA, DIĞER TÜM AÇIK HAVA MECRALARINDAN DAHA EKONOMIKTIR.
SEÇKINDIR: UZUN YOL GÜZERGAHLARI ILE ŞEHRIN EN MERKEZI YERLERINDE SEFER YAPARLAR. YOLCU SEGMENTIDE KARMA BIR YAPIYA SAHIPTIR, ÇALIŞAN KESIM, ÖĞRENCILER, EV HANIMLARI VB.
BUTIKTIR: HER BIR ARAÇ FARKLI TASARIMLARLA SÜSLENEBILIR, AYNI KURUMA BAĞLI FARKLI MARKALAR IÇINDE KULLANIM ÖZGÜRLÜĞÜ SAĞLAR.
İNTERAKTIFTIR: SADECE DIŞI DEĞIL IÇI DE PROJEYE GÖRE ÖZGÜRCE GIYDIRILEBILIR.
JANJANLIDIR: UYGULAMADA REFLEKTÖRLÜ FOLYO UYGULAMASI YAPILABILMEKTEDIR.

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..