Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep web tasarım firmaları arasında gelişmiş yazılım alt yapısı ile günümüz teknolojisine, evrensel standartlara, mobil cihazlara uyumlu web tasarım geliştiren markamız olan SİTEKURALIM ekibi siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktadır.

Kurumsal ve bireysel web siteleri çalışmalarımızda büyük bir titizlikle hareket ederek etkileyici tasarımlar ortaya koyuyoruz.Biz, müşteri potansiyelini arttıracak düzeyde ve sonuç odaklı olarak çalışıyoruz. Web Tasarım alanında Gaziantep’de hizmet vermeye başladığımız günden beri birçok kaliteli işi teslim etmiş bulunmakta,referanslarımız aracılığıyla diğer şehirlere ve bölgelerde açılmış bulunmaktayız.Bizi tercih eden ve diğer müşerilerimize öneren tüm çözüm ortaklarımıza teşekkür ediyoruz…

SİTEKURALIM EKİBİNİN PROFESYONEL GOOGLE ALGORİTMASI BİLGİSİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE YAPACAĞIMIZ WEB SAYFASINDAN CİDDİ DÖNÜŞÜM ALMA GARANTİSİ VERMEKTEDİR.


1-) Öncelikle ne için web sitesi yaptırıyorsunuz amacınız nedir 

Web sitesi yaptırırken bir amacınız olmalı sektörden sektöre amaçlar değişse de değişmeyecek tek şey her firmanın google de bulunmak istemesi google de firma aratıldığı zaman aratılan firma web sitesi ile çıkmak ister. Bunun dışında çeşitli ihtiyaçlarınız doğrultusunda da web sitesi yaptırabilirsiniz.

2-) Nasıl bir web sitesi yaptırmalısınız  

Gereksiz detaylardan uzak amacınızı en iyi şekilde yansıtan ziyaretçilerin içinde kaybolmayacağı, firmanıza özgün bir web sitesi yaptırmalısınız. Yaptırdığınız web sitesi başka bir kaynaktan kopya edilmiş olmamalıdır. Özellikle google de bulunmak gibi bir iddianız var ise web sitenizin içeriğinin özgün olması hayati değer taşımaktadır.

3-) Web sitenizi kime yaptırmalısınız  

Web sitesi yaptırıken yapacak kişi veya firma çok önemlidir. Çünkü web sitesi bir defaya mahsus bir iş değildir. Bu nedenle web sitesini yaptırdığınız yerden aşağıdaki beklentileriniz olmaldır.

  • Öncelikle sabit bir ikametgaha sahip bir firma olmadıdır. Dilediğiniz zaman ulaşabilmelisiniz.
  • Sadece web sitesi işi yapıyor olması lazım. Çünkü asıl işi web sitesi olmayan firmalar bu iş için bir ekip kurmadığından web sitenizi zamanında ve eksiksiz yapamayabilirler.
  • Daha önce yaptığı web sitelerini inceleyin referanslar bu işte en önemli kaynaktır.
  • Google de istediğiniz anahtar kelimeler ile bulunabilme konusundaki deneyimlerini inceleyin. Çünkü google de çıkmayan bir web sitesi çok ta verimli olmayacaktır.
  • Web sitenizi yapacak firmanın günün teknolojilerini yakından takip ettiğinden ve ihtiyaçlarınıza cevap verebileceğinden emin olun.

Firmanız için yaptıracağınız web sitesinden verim almak istiyorsanız bunlara dikkat etmenizi öneririz.

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..