Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Hakkımızda

PROTEP; 2010 yılında şahıs şirketi olarak tam hizmet reklam ajansı hizmeti vermek amacıyla Gaziantep’de kurulmuştur. 2014 Yılına kadar şahıs şirketi olarak faaliyetlerine devam eden PROTEP MEDYA GROUP hızla ivmesini yükselterek 2014 yılında şirketleşerek Promotion Reklam ve Elektronik Hizmetler San. Tic. Ltd. Şti. bir markası haline gelmiştir.

Kuruluş hikayemiz ve işleyişimiz google ile benzerlik gösterse de yaptığı işin kazancını veresiye veren bir dükkana benzetilebilir. Fakat bu durum ekip çalışanlarımızı umutsuzluğa sürüklememekte aksine işlerine daha bir sıkı sarılmalarına sağlamaktadır. Tabi bunda veresiyelerinde bir gün nakite dönüşeceği hayali de yatmaktadır. (Umut fakirin ekmeği) 🙂

Yaptıkları çalışmalarda ve gerçekleştirdiği projelerde özgünlüğe ve zamanlamaya önem veren PROTEP, çağımız Grafikcilerinin en büyük sorunu zamana karşı kaybettiği her savaştan sonra “yenilen pehlivan güreşe doymazmış” şiarını kendine düstur edinmiştir.

fikir

Yaptığı çalışmalar iki tıkın ötesinde ve boyacı küpüne batırılıp çıkarılan işler olmayınca da “Zaman” kavramını kendilerine göre uyarlamanın daha doğru olduğu kanaatine varmışlardır.

Günümüz teknolojileri ve baskı ekipmanlarını  en üst seviye de kullanabilen ekip üyeleri bunda asosyal bir yapıda günün 18 saatini makina, bilgisayar ve iş başında geçirmelerine borçludurlar. (asosyal derken fazla mı abarttık ne?)

Şu an kuruluşun da onlara ilham veren Gaziantep’in En Merkezi Yeri İncilipınar Mahallesinde 3 katlı showroom, imalat ve office benzeri bir çalışma ortamına sahiptir.

Mevcut müşteri portföyü neredeyse Osmanlı döneminden günümüze uzanan bir aile soyağacına benzeyen PROTEP (müşterilerle çok mu samimi olduk acep?), sizin de bu yapı içerisinde içinizde dünya barışı ve kardeş sevgisiyle katılmanızı beklemektedir.

PROTEP İsmi Çok Önem Verdiğimiz Verdiğimiz Promosyon Sektöründen Gelmektedir. PROTEP’in Açılımı PROMOSYON ANTEP’dir.

Firmamız Gaziantep Ticaret Odasına, KOSGEB Veri tabanına kayıtlı, Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Belgesine sahiptir…


FİRMA ÜNVANIMIZ: PROMOTİON REKLAM VE ELEKTRONİK HİZMETLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
FİRMA SİCİL NO: 46823
VERGİ DAİRESİ: GAZİKENT
VERGİ NO: 7330428568
İNCİLİPINAR MH. 36001 NOLU SK. NO:16/C   – ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
Bir cevap yazın
Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..