İnteraktif CD Baskı ve Çoğaltma

Firmanızın, kurumunuzun etkili tanıtımı, autorun (otomatik olarak açılabilme) özelliğine sahip “İnteraktif CD‘ler ile yapabilirsiniz.İster kartvizit ebatındaki Kartvizit Cd’lere; isterseniz daha büyük ebattaki Standart Cd’lere firma bilgilerinizi, ürünlerinizi,hizmetlerinizi… görsel ve sesli bir şekilde kaydedip, müşterilerinize fuarlarda, organizasyonlarda dağıtarak ve/veya topluca posta yoluyla ileterek başarılı ve etkili bir tanıtım çalışması yapmış olursunuz.

“İnteraktif CD Sunumu”, başarılı ve etkili pazarlamanın en etkili,en kolay ve en yeni yöntemlerinden biridir. Size yeni müşteriler ve yeni ufukların kapılarını açar.

İnteraktif Cd’ler, web sitesinin aksine daha geniş bir depolama alanına sahiptir. Bu nedenle daha fazla bilgi, resim barındırabilir ve daha hızlı çalışır. Web Sitelerindeki depolama ve hız sınırlamaları cd’lerde çok daha azdır. Ayrıca Video görüntüleri ile multimedya cd çalışmaları oluşturmak da mümkündür.

Hafifliği ve dayanıklılığı ile bir CD, matbaa baskısı kataloğa oranla daha uzun ömürlü, daha pratik, daha etkili, daha düşük maliyetli, daha zengin içerikli bir tanıtım-sunum aracıdır.

Cd tasarımı çalışması kapsamında;

  • Cd içeriği tasarımı
  • Cd üzeri baskı-etiket-kapak tasarımı
  • Cd yazılımları (Cd içerisinde veri tabanı kurulumu, arama…)
  • Cd çoğaltma-kayıt

Firmaların/Okulların/Kurumların/Organizasyonların tanıtım sunum çalışmaları multimedya tanıtım cd leri yoluyla kolay ve ekonomik bir şekilde yapılabilmektedir. Bu maksatla fuarlarda dağıtılacak tanıtım cd’leri, konferanslarda tanıtım, içerik cd’leri, okulların tanıtım cd’leri ve öğrencilerin mezuniyet yıllık cd’leri, kurumların faaliyet ve tanıtım cd’leri profesyonel bir şekilde hazırlanmaktadır.

Shop By Department