Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

İnternet Reklamcılığı

İnternet reklamcılığı Google,Messenger,  Facebook,Twitter ve buna benzer dünyanın en çok kullanılan internet sitelerinde reklamınızın yer almasıdır. İnternet reklamcılığını  kullanarak hedef kitlenize düşük maliyetlerle ulaşabilirsiniz. AgisMedya reklamınızı sadece arama motorlarında yada sosyal ağlarda yayınlamaz hedef kitlenizi belirledikten sonra onların kullandığı her platforma en etkili şekilde ulaşmaya çalışır. Bunlara haber siteleri ve  bilgi veren bloglarda  dahildir.

İNTERNET REKLAMLARINI  KULLANARAK DÜŞÜK MALİYETLERLE YÜKSEK KİTLEYE ULAŞMAK;

AgisMedya İnternet reklamınızı en düşük maliyetle yüksek verim almanız için sürekli yenilikleri takip ederek kullanıcıların ürün yada hizmetinize kullanmaya teşvik eder bunun için her zaman en iyi platformları kullanır.

internet_reklamciligiİNTERNET REKLAMLARININ FAYDALARI;

Düşük Maliyetlidir
Hedef kitleyi kendiniz belirlersiniz
Kullanıcılara ulaşmanın en kolay yoludur
Ürün yada hizmetinizi kullanmak isteyen kullanıcılara ulaşır
Duyurularınız anında ulaştırmak istediğiniz kitleye ulaşır.
Facebook Reklamları

İnternet reklamlarının artıları ve eksileri

Etkin reklam mecrası olarak internet ortamının artıları bulunduğu gibi eksileri de bulunmaktadır. İnternet reklamlarının üstün yönlerini; hızlı gösterim, ucuz maliyet, anlık feedback olanağı, karşılıklı etkileşim ve ölçülebilirlik olarak sıralayabiliriz. Tüm bu özellikleriyle internet reklamları, geleneksel reklam araçlarının önüne geçmektedir. İnternet reklamcılığının tüm bu üstün yönlerinin yanı sıra, güvenilmeme, erişim zorluğu ve kullanımda yaşanan sıkıntılar gibi zayıf yönleri de bulunmaktadır. Ayrıca dünya üzerinde internet bağlantısının bulunmadığı geniş bölgelerin varlığı da internet reklamcılığını gerileten etkenlerdendir.
Doğru analizle artıları ve eksileri planlanarak hazırlanacak internet reklamları, hedef kitlesine direk ulaşarak asıl amacına hizmet eden, güncel olarak ölçümlenebilen oldukça karlı bir yatırım olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..