Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

KOBİ ve esnaflar için işyeri maliyetlerini azaltmanın yolları

KOBİ, esnaf, çiftçi ve işletmeciler için, iş hayatında kaliteden ödün vermeden maliyetleri kısmak ve kârlılığı artırmak daha önce olmadığı kadar gerekli.

kobiPeki kaliteden ödün vermeden karlılığı artırmak mümkün mü? Sorunun cevabı evet. Bunun için yapılması gerekenlere ise kısaca göz atalım.

Hedef belirleyin

İşletmenizin küçüklüğü veya büyüklüğü önemli değil. Bir işletme için en önemli şey, öngörü geliştirebilmek, hızlı ve akılcı kararlar alabilmektir. Eğer bir plan ve programa göre hareket ediyorsanız, olası kriz durumunda veya öngörülemeyen herhangi bir durumda riski minimuma indirmiş olursunuz. Bunun yanı sıra, plana göre hareket ettiğiniz için gereksiz harcamalar da yapmamış olacak ve ek maliyetin önüne geçmiş olacaksınız.

İnovasyona ve yeniliklere açık olun

Teknolojinin ilerlemesi ve iş dünyasındaki yenilikler özellikle KOBİ’lerin işlerini büyük oranda kolaylaştırıyor. Bu yenilikleri takip etmek ve işletmenize uygulamak kaliteden ödün vermeden maliyetleri düşürmenize yardımcı olacaktır. Örneğin, işyerinizde siparişler için hâlâ otomasyona veya dijitale geçmemişseniz, hem vakit hem de para kaybediyorsunuz demektir…

Düzenli aralıklarla toplantılar gerçekleştirin

Süreçlerin gidişatını değerlendirmek ve büyük resmi görebilmek için düzenli aralıklarla çalışanlarınız, ekibinizle veya yönetimle bir araya gelin. Böylelikle birinin veya bir ekibin gözünden kaçanı diğerlerinin görmesi sağlanabilir ve olası maliyetler önlenebilir.

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..