Polo Yaka (Lakos – Lacoste) Tişört

Baskılı Promosyon Lacoste (Polo Yaka) Tişört T-shirt

Pamuk ve polyester gibi malzemelerden üretilen iplik dokunarak kumaş haline getirilir. Ve bu kumaşlardan üretilen üst giyim malzemesidir. Mevsimlere göre kalınlık ve incelik dereceleri olduğu gibi,  polo yaka, yakalı,  veya V yaka gibi seçenekleri mevcuttur. Dokunan kumaşlara istekler doğrultusunda desen yada renk verilebilir. Promosyon t-shirt promosyon sektörünün en önemli ürünlerindendir.

Polo Yaka Min. Üretim Sayısı: 25 Adettir

POLO YAKA TİŞÖRT
1. Kalite Polo Yaka (Lacoste) Tişört (Sübrem Kumaş); Basılacak tasarım ve alım yapılacak adete göre değişen 18 ile 30 TL Fiyat Aralığındadır.
Uyarı: Tüm polo yaka tişörtlerde 50 Adet Altı Siparişlerde 80 TL Kalıp Ücreti Alınmaktadır.

Renkli Penye Tişört Min. Üretim Sayısı: 20 Adettir. *Sadece Beyaz tişörtler 1 adet kişiye özel yapılabilmektedir.

PENYE TİŞÖRT
1. Kalite Penye Tişört (Personel), Basılacak tasarım ve alım yapılacak adete göre değişen 12 ile 18 TL Fiyat Aralığındadır.
Uyarı:  Renkli penye tişörtlerde 20 Adet Altı Siparişlerde 50 TL Kalıp Ücreti Alınmaktadır.


Tel: 0342 323 22 53 – Tel: 0342 325 22 53 – Sipariş Email: info@protep.com.tr

#WhatsApp Destek Hattı

"

Lacoste tişört

% 100 Pamuk

Sıfır Yaka Ve V Yaka Alternatif

T-Shirt Renk Alternatifleri

Beyaz, Kırmızı, Sarı, A.Yeşil, Haki, S.Mavi, Lacivert, Turuncu, Gri Melanj, A.Mavi, Siyah

S – M – L – XL Beden Ölçüleri

Serigrafi Baskı, Emprime Baskı, Digital Transfer Ve Şeker Transfer Baskı Alternatifi

Ürünlerimiz stoklu olup, stoğu tükenmiş olan ürünlere imalat programı yapılarak gün verilir.

 

Lacoste tişört Çeşitleri

Gaziantep toptan lacoste tişört fiyatları, toptan lacoste tişört firmaları, toptan lacoste tişört firması, toptan lacoste tişört imalatı, toptan lacoste tişört, toptan lacoste tişört, toptan lacoste baskılı tişört, toptan lacoste kısa kollu baskılı tişört, toptan lacoste uzun kollu baskılı tişört, toptan lacoste polyester baskılı tişört, v yaka toptan lacoste baskılı tişört, bisiklet yaka toptan lacoste baskılı tişört, kışlık toptan lacoste baskılı tişört, yazlık toptan lacoste baskılı tişört, firma toptan lacoste tişörtü, toptan lacoste t-shirt baskılı, toptan lacoste baskılı t- shirt, bursa toptan lacoste baskılı t-shirt, istanbul baskılı toptan lacoste tişört, ankara baskılı toptan lacoste tişört, izmir baskılı toptan lacoste t-shirt, izmir baskılı toptan lacoste tişört fiyatları, adana toptan lacoste baskılı tişört, van toptan lacoste baskılı tişört, adana toptan lacoste baskılı tişört, mersin toptan lacoste baskılı tişört, bilecik toptan lacoste baskılı tişört, bolu toptan lacoste baskılı tişört, toptan toptan lacoste baskılı tişört, antalya toptan lacoste baskılı tişört, aydın toptan lacoste baskılı tişört, denizli toptan lacoste baskılı tişört, yalova toptan lacoste baskılı tişört, kütahya toptan lacoste baskılı tişört, gaziantep toptan lacoste baskılı tişört, çanakkale toptan lacoste baskılı tişört, samsun toptan lacoste baskılı tişört,

2020 Promosyon Ürünleri