Promosyon Tişört

Promosyon tişört, şapka imalatı. Bisiklet yaka,V yaka, Polo yaka toptan promosyon tişört fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.Baskılı,baskısız penye ve polo yaka tshirt …
PROTEP GROUP Promosyon Tişört toptancısı ve aynı zamanda tişört baskı hizmeti vermektedir. Promosyon bisiklet yaka tişört, V yaka tişört, Polo yaka tişört, Tüp kesim promosyon tişört modellerimiz bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri, logo baskı ve nakış imkanı, kısa kol ve uzun kol seçenekleri, pamuk ve polyester kumaş türleriyle promosyon tshirt üretimi yapmaktayız. Toptan ucuz promosyon tişört siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Polo Yaka Min. Üretim Sayısı: 25 Adettir

POLO YAKA TİŞÖRT
1. Kalite Polo Yaka (Lacoste) Tişört (Sübrem Kumaş); Basılacak tasarım ve alım yapılacak adete göre değişen 18 ile 30 TL Fiyat Aralığındadır.
Uyarı: Tüm polo yaka tişörtlerde 50 Adet Altı Siparişlerde 80 TL Kalıp Ücreti Alınmaktadır.

Renkli Penye Tişört Min. Üretim Sayısı: 20 Adettir. *Sadece Beyaz tişörtler 1 adet kişiye özel yapılabilmektedir.

PENYE TİŞÖRT
1. Kalite Penye Tişört (Personel), Basılacak tasarım ve alım yapılacak adete göre değişen 12 ile 18 TL Fiyat Aralığındadır.
Uyarı:  Renkli penye tişörtlerde 20 Adet Altı Siparişlerde 50 TL Kalıp Ücreti Alınmaktadır.


Tel: 0342 323 22 53 – Tel: 0342 325 22 53 – Sipariş Email: info@protep.com.tr

#WhatsApp Destek Hattı

"

Her kalite lacoste tişört baskı ve promosyon ürünlerimiz  mevcuttur . İster firma çalışanlarınız ve müşterileriniz için  reklam amaçlı, ister arkadaşlarınız için ,  istediğiniz baskı ve modelde  tişört dizayn edebilirsiniz. Toptan pamuklu tişört ve toptan lacoste tişört fiyatları piyasanın çok çok altında ve kalitelidir. Kaliteyi ucuza almak herkesin hakkıdır. Adet sınırlaması olmadan  tüm siparişleriniz alınmaktadır. Siparişlerinizi mail- telefon ve sitemizden canlı bağlantı ile verebilirsiniz.

Shop By Department