Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Promosyon Yılbaşı Hediyeleri

Bir çok kişi için yılın en heyecanlı zamanlarından biridir yılbaşı zamanı. Çünkü eski yıl bitmiş ve yeni bir yıl gelmektedir. Her şey sıfırdan, yeniden başlamaktadır.  İster kutlasın ister kutlamasın herkes farklı nedenlerden yılbaşını yaşamaktadır. Yılın en çok promosyon verilen zamanıdır Yılbaşı zamanı. Yoksa siz hala promosyon yılbaşı hediyeleri için bir plan yapmadınız mı? Yapmadıysanız hemen yapın; çünkü promosyon yılbaşı hediyeleri rekabetinde geri kalmayın, hem de müşterilerinizi mutlu etme şansını yakalayın. Yılbaşı zamanının anlamı da budur zaten; Mutlu etmek.

Sizin firmanız yeni bir yıla nasıl giriyor. Müşterilerinizle birlikte mi, yoksa müşterilerinizden uzak bir şekilde mi? Müşterilerinizle güzel şeyleri paylaşmak ve onlara promosyon yılbaşı hediyeleri gibi hediyeler vermek, sizi ve müşterilerinizi daha da yakınlaştıracaktır. Üzerinden yıllar geçse bile o hediye, varlığıyla sizi ve firmanızı unutturmayacaktır. Yılbaşı zamanları her türlü firma, esnaf için, es geçilmemesi gereken ve Dünya ticaret faaliyetlerinin en yoğun olduğu zamanlardandır. Birbirinden binlerce kilometre uzaklıktaki firmalar bile, bu önemli zamanda birbirlerine promosyon yılbaşı hediyeleri göndermektedir.  Çok daha önemlisi de firmalar, asıl sattıkları ürünle birlikte promosyon yılbaşı hediyeleri verdiğinde, satışlarını yüksek oranlarda arttırabilmektedir. Bu özel günlerde müşterilerin heyecanına ortak olmak, ticari alanda çıtayı yükseltmek için bir basamaktır.  Ama bunu yaparken kaliteden ödün vermemek gerekir. Kaliteli promosyon yılbaşı hediyeleri, firmanızın aynası olacaktır ve saygınlığını arttıracaktır. Bu nedenle bu promosyon hediyelerini, sağlam ve tecrübeli bir kaynaktan sağlamak şarttır. Aksi takdirde hiçbir işe yaramayan ve kısa sürede kullanılmaz hale gelen promosyon ürünleri bilakis firmanıza zarar verebilecektir.

Limaksan, çeşit çeşit promosyon yılbaşı hediyeleri konusunda, en güvenilir kaynaktır. Bol çeşidi ve isteğe göre hazırlanabilen Promosyon hediyeleri ile yılbaşı zamanına yakışır bir biçimde her türlü ürünü temin edebilmektedir. İster ev için, ister ofis için, ister kişisel ihtiyaçlar için üretilmiş her çeşit promosyon ürününe limaksan web sitesinden ulaşılabilmektedir. Kolay, basit, hızlı ve kaliteli hizmet için en kısa yol tek tık ile en yakınınızdadır. Yılbaşı hediyeleri sizden, temini PROTEP’den.

Projenize ait promosyon ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Stoklarına ve Liste Fiyatlarına; www.ppromosyon.com Adresinden Gözatabilirsiniz.

İskonto ve Fiyat Teklifi Talebiniz İçin:
0342 323 22 53 – 0342 325 22 53 E-mail: info@protep.com.tr
Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..