Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Serigrafi Baskı

PROTEP Medya olarak serigrafi baskı tekniği ile özel promosyon ürünleri, tanıtım ürünleri, sırt çantaları, bel çantaları, şapkalar, alüminyum etiketler, damla etiketler, metal etiketler gibi hizmetler sunuyoruz.

PROTEP Medya ekibinin işine verdiği önem ve çalışma disipliniyle meydana çıkardığı kaliteli işler, müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Bu da firmamıza iş sürekliliği kazandırmıştır.

Müşterilerimizinde desteği ile teknolojik gelişmelere ayak uydurarak sizlere daima en iyisini ve kalitesini sunmaya özen göstermekteyiz. “Kaliteli iş, memnun müşteri, yeni sipariş” prensiplerini kabullenerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Serigrafi Baskı Nedir?

Serigrafi, bir seri baskı yapma şeklidir. Elek baskı denmesinin sebebi kalıbının ipek, ipek özelliği gösteren polyester veya metal dokumalardan oluşmasıdır.

Geçmişi çok eskilere uzanan bu sanat dalı son zamanlarda sanayinin de gelişmesi ile endüstriyel ürünlerin markalanmasında büyük önem kazanmıştır. Ahşap ya da metal bir çerçeveye gerilen değişik türdeki polyester ipek kumaşının fotofilm emülsiyon denilen bir film tabakasıyla kaplanıp ışıkta pozlandıktan sonra basılması gereken grafik, bu kumaşa bir şablon gibi çıkar. Işığa duyarlı bölgeler suyun yardımı ile boşaltılır ve hassas bir şablon oluşur. Bu şablona kalıp denir. Bir ragle (ağzı keskin bir kauçuk) yardımı ile baskı yapılır.

Serigrafi baskı her türlü malzeme ve yüzeye uygulanabilir. Yuvarlak baskılar yapılabilir. Aynı zamanda matbaanın baskı yapamadığı metal, seramik, kumaş ve cam gibi malzemelere baskı serigrafi ile yapılır. Elektroniğin bel kemiğidir. Serigrafi sayesinde devre kartları daha net ve temiz olarak yapılmaktadır. Son yıllarda serigrafi endüstrinin olmazsa olmazları arasına girmiştir.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Serigrafi Baskı Nerelerde Kullanılır?

Baskının uzun süre solmadan dayanıklı kalması istenilen yerlerde serigrafi baskı tercih edilir.

Serigrafide Hangi Mürekkepleri?

Solvent ve UV mürekkepleri kullanılır. Çevreci ve daha dayanıklı olduğu için genellikle UV mürekkepler tercih edilmektedir.

Baskı Alanı Ölçüsü?

Baskı ölçümüz, maksimum 70 cm x 100 cm olmasına rağmen birden çok baskıyı frekans kaynağı ile yapıştırarak yüksek adetleri ekonomik bir şekilde çözüyoruz.

Hangi Malzemelere Baskı Yapılır?

Mürekkep tutan her türlü yüzeye baskı yapabiliyoruz.

Kağıt, PVC, Saç-Alimünyum, Polietilen, Polipropülen, Branda, Metalik levhalar, Tahta yüzeyler vs.

Ürün Gruplarımız

 • Çanta Grubu
 • Etiket Grubu
 • Şapka Grubu
 • İş Güvenlik Ekipmanları
 • Şemsiye Baskı
 • Albüm Baskı
 • Laptop Çantası
 • Evrak Çantası
 • Ajanda
 • Deri Cafe / Restaurant Menü
 • Geri Dönüşümlü Defter

Her türlü matbaa işinizle ilgili en uygun fiyatı vermek için sizi bekliyor olacağız.
Fiyat talebi sayfası için tıklayınız.
Tel: 0342 323 22 53
Tel: 0342 325 22 53
Adres: İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil – GAZİANTEP[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..