Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Sosyal Ağların Gücü

Sosyal medya sistemleri hafife alınmayacak kadar kullanıcı potansiyeline sahip olmakla beraber, insanların bilgisayar başında en fazla zaman ayırdığı sitelerdir. Hatta durum öyle bir hal aldı ki kullanıcılar haber, müzik, ürün yada hizmet gibi merak ettikleri  bir çok şeyi sosyal network siteleri üzerinden araştırmaktadırlar.

 

Türkiye’de birçok alanda sosyal ağların varlığı hem son kullanıcı hem de şirketler için önem arz ediyor. İnternet kullanma alışkanlıklarımızın en başında arkadaş ve çevre edinmek yer alıyor ki buda sosyal medya kullanımını paralel olarak artırmaktadır.

 

Son zamanlarda,  başta Twitter ve Facebook olmak üzere  sosyal medya kaynaklarından yararlanan ve bu gücü sonuna kadar kullananlar epey arttı. Kurumsal  firmalar ve önemli markalar bile bu gücü kullanarak hizmet ve ürünlerini insanlara sosyal medya sayfaları ile duyurmaktadırlar. Arkadaşlık ve çevre edinme dışındaki sosyal ağlara örnek verecek olursak iş sosyal ağları ve marka odaklı sosyal ağlar önemli örnekleri oluşturuyor. Sosyal ağ siteleri etkileşimli reklam için en ideal yöntemlerden biri olarak önem kazanıyor.

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..