Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Sosyal Medyanın Gücü

sosyal-medyaSosyal medyayı neden kullanmalısınız?

Sosyal medya ülkemiz için çok yeni bir sistem.Fakat dünyada örneklerini görüyoruz ki hem siyasi hem satış pazarlama olarak geniş hedef kitlelere ulaşmanın maliyetsiz ve en hızlı yolu.Sosyal medya bilgi çağının en iyi keşfi olduğunu ıspatladı.Kurumların sosyal medyayı kullanması, onları  kağıt üstünde olmaktan çıkarıp yaşayan , gelişen ve kitlelerle iletişim halinde olan bir markaya dönüştürüyor.Sosyal medya yönetimini firmalar uzmanlık alanları olmadığından yeterince doğru yönetemezler ve geri dönüş alamadıklarını düşünürler.Fakat ink medya olarak bu konudaki uzmanlığımızı sizinle paylaşıp, bu işin ince detaylarını bilerek ve sosyal medya yönetim ekibimizle sizlerle iletişim halinde olup başarılı bir yönetim için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

Sosyal medya yönetimi nasıl olmalı?

1- Öncelikle sosyal medya hesap isimleriniz ajansınız tarafından iyi seçilmeli, tüm hesaplarınızdaki isminiz aynı olmalı.Ve sosyal medya ikonlarınız web sitenizde  de mutlaka bulunmalı.

2- Sosyal medya hesaplarını açtığınızda takipçilerinizi artırmak başlıca sorunlardan biridir.Bu zor bir işlemdir ve markanız tanınan bir marka değilse ajansınız tarafından reklamlar ve doğru paylaşımlarla ilgili bilgilendirilmelisiniz.

3- Sosyal medyayı kulanarak, iş ilanlarınızı yaş aralığı, cinsiyet ve ilgi alanlarına göre rahatça yayınlayabilirsiniz.Sosyal medyada bu ilanlar genellikle nokta atışı olmaktadır.

4- Sosyal medyanızda sizi takip eden müşterileriniz ve ilgi gösteren hesaplar için, işinizi/ürünlerinizi, ilgi alanlarınızı ve vizyonunuzu göstermek amacıyla sıklıkla paylaşım yapmalısınız.Bu sizin takip ve beğeni sayınızı artıracaktır.Ve böylelikle web sitenizinde hitini artırabilirsiniz.Bu arama motorlarında üst sıralara gelmenizi sağlar.

5- Özel günlerde firmanız adına kutlama ve tebrik mesajları içeren yaratıcı görseller paylaşmak hem takipçilerinizi ve beğenilerinizi artıracak hem de var olan takipçilerinizi onure edip kendinizi de hatırlatmak için iyi bir fırsat olacaktır.

Sosyal medya kullanmanın sayısız faydası vardır.Sosyal medya uzmanlarımız sizin ve firmanız için en iyi çözümleri bularak, geri dönüşleri yakın zamanda alacağınız iyi bir sosyal medya yönetimi sağlarlar.

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..