Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Transfer Baskı

transfer_setTransfer Baskı Tekniği

Sıcak ve kuru baskı olarak da bilinen Transfer Baskı dünyada 1950’li yılların sonlarında keşfedilmiştir. Endüstriyel uygulamalar için son 10 yılı kapsayan zaman diliminde daha da yeni teknolojiler ile geliştirildi ve gün geçtikçe geliştirilmeye devam etmektedir. İlk çıktığı yıllardan günümüze kadar Transfer Baskı Teknolojisi dünyada oldukça yaygın bir şekilde kullanılır oldu. Tekstil endüstrisi ve son kullanıcıları bu teknolojinin hızla büyümesine ilerleyen yıllar boyunca tanıklık ettiler. Transfer baskı Tekniği artan tekstil ürünleri üretimine paralel olarak büyümeye devam etmektedir.

Transfer baskı, diğer geleneksel yaş baskı tekniklerine kıyasla çok büyük avantajlara sahiptir. Trasfer Baskı Avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;

Baskı Kalitesi

Diğer tekstil baskı tekniklerinde kullanılmayan Rotogravüre teknolojisi ile transfer baskı en karışık dizaynları da mükemmel ve gerçekçi kopyalama olanağı sağlar.

Zaman

Geleneksel yaş baskılarda istenilen tuşenin elde edilebilmesi, apreleme ve benzeri işlemlerin hiçbir aşaması transfer baskıda yer almaz. Bu da bize işlem süresinin neredeyse 1/2 oranında azalmasını sağlar.

Maksimum Hız / Minimum Risk

Herhangi bir tasarımı minimum sürede üretip kopyalayabilme olanağı sağlar. Stok riski bulunmaz. Transfer baskı kağıdı ile sipariş esnasında verilen istekleri sipariş oranında karşılanabilir.

Modaya Uyumlu

Modaya uygun renkler, moda dünyasının sürekli değişen isteklerine hızlı bir sorumluluk ve minimum maliyet ile değişime ayak uydurulabilmesini sağlar.

Transfer Baskı Sorunsuzdur

Transfer baskı süreci problemsiz ve bir o kadar da kolaydır.

TRANSFER BASKIDA ÇEŞİTLİLİK

Transfer baskı tekniği bir çok kullanıcı için oldukça uygundur. Bay-bayan giyimi, havuz-deniz giyimi, iç çamaşırı ve fantazi giyimi, penye giyimi, forma, astarlı materyeller, günümüz moda bölümleri ve benzeri bir çok tekstil ürün gamında kullanılabilir.

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..