ENDÜSTRİYEL ETİKET
ENDÜSTRİYEL ETİKET

Alüminyum, metal, leksan, pleksiglas, damla, magnet, pvc, polyester, polistren, gloss white, barkod etiketi, ribbon, panel etiketi, makine etiketi vb. etiketlerin grafik çalışma ve serigrafi baskı hizmetleri verilmektedir.

SERİGRAFİ BASKI
SERİGRAFİ BASKI

Serigrafi baskı ile her türlü malzeme ve yüzeye baskı yapılabilmektedir. Metal, seramik ve cam gibi malzemelere ayrıca pvc, alüminyum, kağıt, mukavva gibi pek çok malzemeye de bu yöntemle baskı uygulanabilir.

PROMOSYON
PROMOSYON

Promosyon ürünlerinde standart ürünlerden, özel üretim baskılı(serigraf) veya baskısız promosyon ürünlerine kadar geniş bir yelpazede seçenekler sunuyoruz. Katalogumuzu incelemeniz ve adet belirtmeniz yeterli.

 
TAMPON BASKI
TAMPON BASKI

Tampon baskı kullanılarak eğimli, bombeli, çukur veya düz yüzeylere seri baskı yapılabilir. Plasktik yüzeyler, ahşap yüzeyler, metal yüzeyler ve birçok farklı yüzeye baskı uygulanabilir.

ÜRETİM & MONTAJ
ÜRETİM & MONTAJ

Endüstriyel etiketlerin seri üretimi ve ürünlere montaj işçiliği uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Etiket üretiminde tasarım, imalat ve montaj işlemleri ile müşterilerimize komple çözümler sağlamaktayız.

İŞ GÜVENLİĞİ LEVHALARI
İŞ GÜVENLİĞİ LEVHALARI

Uyarı-ikaz ve iş güvenliği levhaları, departman isimlikleri ve kalite pano ve tabelalarında standart ve özel ölçülerde üretim yapmaktayız. İSG levhaları katalogundan ürün kodu, ölçü ve adetleri belirtmeniz yeterli.

 
     

2020 Promosyon Ürünleri