Uv Baskı

Uv Baskı Nedir?

U.V. (ultraviole) baskı tekniği, güneş ışığına dayanıklılığı ile baskı çalışmalarının kurumasını kısıtlamak amacı ile kurutma süresini 1 sn.’den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar.

UV Baskı sistemi ile gerçekleştirilen baskı malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdırlar.
UV baskı sistemi bir çok malzemeye UV kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlıkla ve sorunsuz baskı yapılabilir. Kontrol panel etiketleri, leksan film, kağıt, şeffaf, opak çıkartma, alüminyum etiketler, ürün üzerine kullanma talimatları başta olmak üzere geniş bir uygulama çeşitliliğini desteklemektedir.
UV Baskı Makinesi ile 0,22-1,00 mm kalınlıkta sert ve yumuşak tüm malzemeler üzerine baskı yapılabilmektedir.

Son Teknoloji Dijital Baskı Hizmeti…

CAM, AKRİLİK, AHŞAP, METAL, PVC, TEKSTİL ESASLI MALZEMELERE UV BASKI ve BEYAZ RENK BASABİLME ÖZELLİĞİ…

Avrupa Birliği digital baskı normlarında, çevreye ve insan sağlığına uygun üretim yapan PROTEP Medya, günlük 500 m2 baskı kapasitesindedir.

Cam, pleksiglass, polikarbon, suntalam, MDF lam, ahşap, alüminyum, çerçeve, sehpa, masa, parke, kapı, dolap kapağı, PVC levha, dekota, perde, store perde, seramik, kompozit panel, halı, kumaş, deri, vinylex gibi çeşitli zeminlere doğrudan digital baskı yapabilmektedir.

Promosyon sektöründe ise; kalem, çakmak, ajanda, saat, anahtarlık gibi ürünler üzerine renkli ve kalıcı baskı özelliği ile tercih sebebidir.

Cam Üzerine UV Baskı, Akrilik Üzerine UV Baskı, Ahşap Üzerine UV Baskı, Metal üzerine UV Baskı, PVC Üzerine UV Baskı, Taş Üzerine UV Baskı

Shop By Department