Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Yeni iş yeri kurarken reklam nasıl olmalıdır?

Yeni bir iş yeri açarken yapılan en büyük yanlışlıklardan biri de reklam, tanıtım ve tabela giderlerinden kısmaktır. Hatta bazı girişimciler sermayelerinin büyük çoğunluğunu stant, dekorasyon ve ürüne yatırırken, esas satışı yaptıracak yani ürünü alacak müşteriyi içeriye çekecek tabela ve reklam mecralarını yeterince önemsememektedirler.

Günümüzde satın almayı gerçekleştiren pek çok faktör göz önüne alındığı zaman müşteriye seçkinlik, aidiyet, kendini özel hissetmek, mutlu olmak, kar veya kazanç elde etmek gibi duyguların bir ihtiyacı giderme duygusundan daha önemli ve belirleyici olduğu, bir markayı ya da ürünü seçerken satın almayı belirleyen esas etmenin bu olduğu görülmektedir.

Bilinçaltı ve üstü günümüzde rakip firmaların rekabeti altında ezilip, sosyal medya ile karman çorman olmuş, yazılı ve görsel medya aracılığıyla pek çok alternatif arasında sıkışan tüketicilerin doğru düzgün bir ismi, logosu yada pazarlama stratejisi olmayan alelade bir markayı yada ürünü tercih etme ihtimalini varın siz düşünün.

Bu sebepledir ki yeni bir iş yeri açarken, yada bir ürün çıkarırken, piyasa analizini iyi yapmanın yanında, hedef müşteri kitlenizin ilgisini çekecek akılda kalıcı bir isim ve logo tasarımı ve yine buna uygun konsept bir tabela ve tanıtım materyallerini ilk sıraya yazın neticede size satışı yaptıracak ve müşterini içeriye girmesini sağlayacak en temel öğeler onlardır.

Gelelim doğru tabela seçimine; eğer bütçeniz uygunsa ışıklı bir tabela tercih etmeniz sizin hem açıkken hem de kapalı olduğunuz saatlerde reklamınız olmasını sağlayacağı gibi markanızı da olduğundan büyük gösterecektir. Ayrıca varsa şirket araçlarınızı giydirmek, kasa üzerine ya da arkasına veya mağazanızın içine logonuzu koydurmak kurumsal görünüşünüze katkı sağlayacak küçük detaylardır.

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..