Shopping Cart

+90 342 323 22 53

İncilipınar Mah. 36001 Nolu Sk. No:16/C Şehitkamil /GAZİANTEP

✉ info@protep.com.tr

PROTEP GROUP

Sohbet Etmek İster misin?

Bizi Arayın +90 342 323 22 53

Sosyal Medya

Yerel Seçim Reklam, Matbaa ve Promosyon

Yerel Seçim Reklam Matbaa ve Promosyon Çalışmalarında Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylarına, Siyasi partilere, İlçe Belediye Başkanı Adaylarına, Muhtar Adaylarına özel olarak hazırlamış olduğumuz en uygun seçim reklam ürünleri sizlerle. Seçim çalışmalarında iş yeri gezmeleri, ev gezmeleri miting alanları gibi ortamlarda kullanacağınız ürünler adayın hatırlanması ve siyasi partiye olan ilgi ve sempatinin artması amacındadır. Bu sayede hem kalıcı bir hediye vermiş hem de tanıtım çalışmanızı en iyi şekilde tamamlamış olacaksınız.

Seçimlerde kullanılan parti bayrak, branda, afiş ve pankart gibi tüm ürünleri online olarak sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en hızlı sürede üretilerek adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Seçim promosyon ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye Tel: 0342 323 22 53 / Tel: 0342 325 22 53 WhatsApp: 0531 781 89 00 Nolu Hattımızdan Ulaşabilirsiniz. 

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Yerel Seçim Promosyon Ürünleri Hakkında

2019 Mart yerel seçimleri yaklaşıyor. Bu nedenle de belediye başkan adayları ve muhtar adayları seçim çalışmalarına başladılar. Her seçimde olduğu gibi Mart yerel seçimlerinde de sokaklar partilerin ve adayların baskı ürünleri ile renklenecek. Adaylar için önemli sorulardan biri ise baskı ürünlerinin ne kadar kullanılacağı ve nasıl temin edileceği. Özellikle uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli olarak baskı ürünlerini temin eden adaylar daha uygun fiyatlarla daha fazla ve kaliteli baskı ürünü kullanabilecekler. Bu da adayların seçimlerdeki başarısını önemli olarak etkileyecek.

Siyasi partilerin ve adayların seçim kampanyalarında kullandıkları birçok baskı ürünü bulunuyor. Bu ürünlere olabildiğince hızlı ve uygun fiyatlı olarak ulaşmak ise seçim kampanyasının başarısı için oldukça önemlidir. Bu nedenle, PROTEP PROMOSYON ile sipariş verdiğiniz seçim promosyon ürünlerinin ücretsiz kargo avantajı ile kapınıza kadar hızlıca ulaştırılması çok önemli bir avantajdır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun vermiş olduğunuz seçim promosyon ürünleri kısa bir süre içerisinde üretilerek adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Seçim dönemlerinde partiler tarafından pek çok farklı baskı ürünü kullanılır. Tüm bu baskı ürünlerinin ise seçmenlerin kararına etkisi oldukça büyüktür. Bu nedenle de siyasi baskı ürünlerinin kalitesinin yüksek olması ve olabildiğince fazla sayıda kullanılması gerekir. PROTEP PROMOSYON ile seçime katılabilen tüm partiler ve adaylar için baskı ürünlerini sipariş etmek oldukça kolaydır.

2019 Yerel Seçim Baskı ve Matbaa Ürünleri

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde tüm il, ilçe ve mahalle bazında adaylar seçim yarışına girecek. Bu seçim yarışında hem partiler hem de adaylar için baskı ürünleri ile yürütülecek olan kampanyalar sonuçlar için oldukça belirleyici olacak. Bayraklar, brandalar, afişler ve daha yüzlerce çeşit baskı ve promosyon ürünü sokakları süsleyecek. Siz de seçimlerde bir adım öne geçmek için tüm baskı, matbaa ve promosyon ürünü ihtiyaçlarınızı Gaziantep’in büyük promosyon firması PROTEP PROMOSYON ile verebilirsiniz.

Not: Parti isimleri alfabetik sıraya göre dizilmiştir.

Yerel Seçim Ak Parti Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Adalet ve Kalkınma Partisi için seçimlerde kullanılabilecek bayrak, pankart, branda, roll-up ve daha pek çok çeşit baskı ürünü PROTEP PROMOSYON üzerinden online olarak sipariş verilebilir. Ak Parti seçim bayrakları ile seçmenlerinize her yerde ulaşabilir, seçim kampanyalarınızdaki başarılarınızı artırabilirsiniz.

Yerel Seçim İyi Parti Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

İyi Parti için seçim promosyon ürünleri ile seçim kampanyalarınızda seçmenlerinize her yerde ulaşabilirsiniz. İyi Parti bayrak, pankart, branda, broşür ve birçok seçim ürününü PROTEP PROMOSYON ile online olarak verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize ücretsiz kargo ile gönderilir.

Yerel Seçim CHP Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Cumhuriyet Halk Partisi seçim promosyon ürünleri için Gaziantep’in en büyük promosyon firması PROTEP PROMOSYON ile siparişlerinizi verebilirsiniz. CHP bayrak, pankart, broşür, branda ve daha onlarca seçim baskı ürününü PROTEP PROMOSYON ile verin, seçim kampanyanızda zaman kaybetmeyin.

Yerel Seçim MHP Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Milliyetçi Hareket Partisi seçim promosyon ürünlerini PROTEP PROMOSYON ile online olarak sipariş edebilirsiniz. MHP bayrak, pankart, cepli dosya ve afiş gibi onlarca ürünü sipariş ederek, seçim kampanyanızda zaman kaybetmeden seçmenlere ulaşmaya başlayabilirsiniz.

Yerel Seçim BBP Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Büyük Birlik Partisi için seçimlerde kullanılabilecek olan baskı ürünleri siparişlerinizi PROTEP PROMOSYON ile kolayca verebilirsiniz. Siz de seçim kampanyanızda kullanacağınız baskı ürünlerini online olarak sipariş verin hem maliyetlerinizi düşürün hem de uzayan baskı süreçleri ile zaman kaybetmeyin.

Yerel Seçim BTP Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Büyük Türkiye Partisi seçim promosyon ürünleri PROTEP PROMOSYON üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde verilebilir. Siz de bayrak, pankart, branda, kartvizit ve el ilanı gibi seçim baskı ürünlerini uygun fiyatlı ve online olarak PROTEP PROMOSYON ile verin, partinizin seçim kampanyasına güçlendirin.

Yerel Seçim DP Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Demokrat Parti seçim promosyon ürünleri ile seçim kampanyasında fark yaratabilirsiniz. DP bayrak, pankart, broşür, branda ve diğer seçim baskı ürünlerini PROTEP PROMOSYON ile online ve hızlı olarak verebilir, her günün altın değerinde olduğu seçim döneminde zaman kaybetmeyin.

Yerel Seçim HDP Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Halkların Demokratik Partisi seçim promosyon ürünleri ile seçim kampanyasındaki başarınızı artırabilirsiniz. HDP bayrak, pankart, broşür, branda ve diğer ürünlerin siparişlerini online olarak PROTEP PROMOSYON üzerinden kolayca verebilir, seçim kampanyanızda gücünüze güç katabilirsiniz.

Yerel Seçim HÜDAPAR Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Hür Dava Partisi seçim promosyon ürünleri ile seçim kampanyanızın gücüne güç katabilirsiniz. HÜDAPAR bayrak, pankart, broşür, el ilanı ve birçok seçim ürününü PROTEP PROMOSYON ile verebilir, hızlı üretim ve kargo avantajları ile seçim kampanyanıza zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Yerel Seçim SP Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Saadet Partisi seçim promosyon ürünleri ile seçim kampanyanızda partinize destek olabilir, seçmenlerin verecekleri kararda etkili olabilirsiniz. Saadet Partisi bayrak, pankart, branda ve broşür gibi ürünleri PROTEP PROMOSYON ile uygun fiyat olarak sipariş verebilirsiniz.

Yerel Seçim VP Seçim Reklam ve Promosyon Ürünleri

Vatan Partisi seçim promosyon ürünlerini online ve uygun fiyatlı olarak sipariş vermenin en iyi yolu PROTEP PROMOSYON’dur. Vatan Partisi bayrak, pankart, el ilanı, roll-up ve daha pek çok seçim baskı ürününü PROTEP PROMOSYON ile sipariş edebilir ve hızlıca seçim kampanyanıza destek olabilirsiniz.

Yerel Seçim Muhtar Adayları Matbaa, Reklam ve Promosyon Ürünleri

2019 yerel seçimleri kapsamında yapılacak olan muhtar seçimlerinde on binlerce muhtar adayı yarışacak. Mahallelerinde diğer adayların bir adım önüne geçmek için adaylar branda, afiş, pankart gibi baskı ürünlerini kullanıyorlar.

Yerel Seçim Promosyon Ürünleri için Tasarım

Seçim promosyon ürünlerinde siparişlerinizi verirken diğer tüm baskı ürünlerinde olduğu gibi kendi tasarımınızı yüklemeniz beklenir. Ancak, yüksek adetli siparişlerinizde PROTEP PROMOSYON tasarım ekibi size gerekli tasarım desteğini vermek için elinden geleni yapacaktır.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Medya Planlama

Sizin kadar heyacanlıyız fikirlere açağız ulaşılmak istenen hedef kitlesine ulaştırıyoruz..

Grafik Tasarım

Yaptığımız çalışmalarla Güçlü markalar oluşturuyoruz..

Sosyal Medya

Globalleşen Dünyada Dijital Trend'e Ayak Uyduruyoruz..

Basılı Medya

Basılı medya alanında kaliteli çözüm ortaklarına sahibiz..